Slide

گروه صنعتی ، کشاورزی و دامپروری محسنیان

تولیدی بازرگانی رضا

در سال 1364 در زمینی به مساحت 15000 متر مربع شامل 1000 متر سالن تولید و دپو سالن آبکاری 200 متری با استقرار ماشین آلات آلمانی شروع به کار کرد.

شرکت فجر امید ایرانیان

هلدینگ محسنیان در دهه 40 شمسی با هدف فروش تامین و فروش نهاده های خوراک دام و طیور تاسیس گردید و این گروه در سال ۱۳۸۴ تصمیمی اتخاذ کرد که فعالیتهای بازرگانی خود را در غالب شرکتی به نام فجر امید ایرانیان ادامه دهد . این شرکت سهم 30 درصدی از بازار دام و طیور ایران را در برهه ای از زمان را داشته است و در زمینه صادرات و واردات محصولاتی اعم از سویا ، ذرت دامی ، گندم ، جو ، کنجد ، روغن و غیره می پردازد.

مرغ تک

شرکت مرغ تک در سال 1352 جهت تاسیس مجتمع کشت و صنعت و امور تجاری داخلی و خارجی به ثبت رسید . پس از خرید زمین و دریافت مجوزهای لازم جهت تاسیس دامپروری و مرغداری در سال 1354 بنا به نیاز آن زمان و مسائل اقتصادی مقدمات احداث یک واحد مرغداری به ظرفیت 1000000 قطعه مرغ تخمگذار و 300000 قطعه پرورش پولت آماده و عملیات کشت و زراعت در زمینهای خریداری شده ( به مساحت 140 هکتار ) آغاز گردید.

خانمان سازه

شرکت خانمان در سال 1350 به عنوان شرکت ساختمانی در تهران به ثبت رسید .اما این شرکت در سال 1360 تصمیم به گام نهادن در عرصه تولید قطعات بتنی نمود لذا از انجاییکه در سال مذکور اجازه تاسیس کارخانه تنها در فاصله 120 کیلومتری تهران مجاز بود این شرکت اقدام به خرید زمینی بالغ بر24 هزار متر در جاده قزوین با زیر بنایی حدود 2300 متر مربع نمود.

خیریه فجر محسنیان

مؤسسه خيريـه فجر محسنيـان به شماره ثبت 11458 به منظـور انجام فعاليت هاي خيريه و سازماندهي آنها توسط گروه صنعتي و كشاورزي محسنيان در راستاي نيل به اهداف والاي انقلاب اسلامي در سال 1377 تاسيس گرديد ...

تولیدی مقوا و شانه تخم مرغ ایران

شركت توليد شانه تخم مرغ ايران بطور رسمي از سال 1378 با استقرار و ساخت ماشين آلات جديد و به روز شروع به كار مجدد نمود . ماشين آلات جديد با تكنولوژي جديد و طراحي داخلي به طور كامل به دست توانمند مهندسان ايراني طراحي و ساخته شد .

سها آگرین تک

شرکت سها آگرین تک به عنوان یک شرکت متخصص در زمینه تولید و توزیع افزودنی های مورد نیاز در صنعت دام و طیور ، فعالیت می نماید. هدف موسسان این شرکت ، عرضه محصولاتی بر پایه اصول علمی می باشد . بر این اساس ، بخش تحقیق و توسعه شرکت با هدف بررسی نیاز ها و رفع احتیاجات علمی و عملی مصرف کنندگان پایه گذاری گردیده است.


گروه نرم افزاری مرغانه

این تیم از مهر ماه سال 1384 شروع به فعالیت در حیطه صنعت طیور نمود ، و در طول این چند سال ، همواره با نوآوری و بهینه سازی سیستم و بهره گرفتن از تئوری ها و منابع علمی به روز سعی در ارتقاء سطح کیفی و مدیریتی واحدهای مرغداری داشته است . این تیم شامل متخصصین رشته مهندسی نرم افزار ، مهندسی صنایع ، مالی و طیور می باشد. که با تلفیق دانش متخصصین، تجریه بزرگان و نیروی جوانی تمام تلاش خود را برای تولید و ارائه سیستمی کارآمد نمود.

ارشین تک

تیم طراحی و نقشه کشی آرشین تک با سابقه طولانی در طراحی و اجرای نما و دکوراسیون داخلی


برندکده

برندکده مرجع برندهای پوشاک و اکسسوری می باشد که در آن اطلاعات شعب فروشگاه ها، اخبار حراج آنها ، قیمت و موجودی محصولات آنها را به شما نمایش می دهد.

پلتری منیجر

مرجع کتاب و مقالات مرتبط با علم مرغداری


Dairy Cattle Center

سایت علمی Dairy Cattle Center با بهره گیری از مباحث و مطالب برتر و به روز آموزشی دانشگاه های سطح اول جهان و بکارگیری شیوه ­های نوین آموزش مانند وبینارها، فیلم های آموزش از راه دور،آموزش پادکست (صوتی) و پرزنتیشن های ارائه شده در نشست ها و سمینارهای معتبر جهانی از زمستان 1394 شروع به فعالیت نمود.