این تیم از مهر ماه سال ۱۳۸۴ شروع به فعالیت در حیطه صنعت طیور نمود ، و در طول این چند سال ، همواره با نوآوری و بهینه سازی سیستم و بهره گرفتن از تئوری ها و منابع علمی به روز سعی در ارتقاء سطح کیفی و مدیریتی واحدهای مرغداری داشته است .
این تیم شامل متخصصین رشته مهندسی نرم افزار ، مهندسی صنایع ، مالی و طیور می باشد. که  با تلفیق دانش متخصصین، تجریه بزرگان و نیروی جوانی تمام تلاش خود را برای تولید و ارائه سیستمی کارآمد نمود.

شرح مختصری از فعالیت های  مرغانه را در ذیل به حضورتان معرفی می کنیم:
۱٫    نرم افزار جامع مدیریت مرغداری:
این نرم افزار با جمع بندی، نگهداری و آنالیز داده های روزانه انواع فارم های مرغداری ، کلیه گزارشات ، ضرایب و نمودارهای مورد نیاز مرغداران را در کلیه قسمت ها اعم از انبار ، پرسنلی ، کارخانه دان ، تولید و … در اختیار آنان قرار می دهد و امکان مدیریت بهتر و افزایش بهره وری و کاهش هزینه های تولید را در محیطی با کار بری آسان برای مرغداران محترم فراهم می سازد.
۲٫    نرم افزار حسابداری ۳ و ۵ سطحی:
نرم افزاری جامع با کلیه امکانات و گزارش های آماده و بسیار پیشرفته با امکان ساخت انواع گزارش ها به دلخواه در ۵ سطح کل ، معین ، تفضیلی ، مرکز هزینه و پروژه. همچنین امکان اخذ گزارشات ماتریسی که امکان بررسی عملکرد کلیه ذینفعان را در همه سطوح ، پروژه ها و مراکز هزینه به صورت تفکیکی و تجمیعی در این مجموعه فراهم آمده است.
۳٫    نرم افزار خرید و فروش بازرگانی و خزانه داری (دریافت و پرداخت):
نرم افزار حرفه ای جهت انجام امور خرید و فروش تخصصی مرغداران ، گاوداران ، دانه بار فروشان و تخم مرغ فروشان و سایر دفاتر فروش. با کلیه امکانات گزارشی و کنترلی بسیار دقیق ، و متصل به سیستم دریافت و پرداخت و حسابداری جهت کنترل کلیه تراکنش های مالی با سرعت بالا و امکان کنترل دیرکردها به تفکیک نحوه ی پرداخت (واریز ، وزن پول ، مدتی و …)به صورت روز شمار و نیز چاپ انواع صورت حساب و حتی طراحی آنها، برخی قابلیت های این مجموعه کارا محسوب میشود.   .
۴٫    مدیریت پرورش گاو شیری:
نسخه ی به روز شده و بومی نرم افزار اسپانیایی   Vaqui Techبه نام پردازشگر مزرعه که با محیطی ساده و کاربری بسیار آسان تمامی فعالیت های موجود در یک مزرعه ی گاو شیری را ثبت و ضبط نموده و کلیه گزارش های تحلیلی ، مالی ، اداری و تولیدی را در اختیار کاربران   می گذارد (با امکان اتصال به کامپیوترهای قابل حمل اعم از لپ تاپ یا گوشی های ویندوز موبایل و تکنولوژی RFID).
لازم به ذکر است که این بسته نرم افزاری مورد تایید بزرگترین دانشگاه های دنیا بوده و هم اکنون در بیش از دو هزار مجتمع بزرگ گاوداری در سراسر دنیا در حال کار می باشد.
۵٫    طراحی و بهینه سازی(SEO) سایت های اینترنتی:
طراحی ، پیاده سازی و بهینه سازی برای موتورهای جستجو انواع سایت اینترنتی، و نرم افزارهای Web Based با تکنولوژی های Asp.Net و PHP شامل:
سایتهای تجاری، سایتهای معرفی خدمات و محصولات، راه اندازی فروشگاه اینترنتی و . . .
۶٫    دوربین مدار بسته و شبکه:
ایجاد بستر نظارت از راه دور و ضبط تصاویر فارم ها و دیگر محیط ها از طریق دوربین های مداربسته و ایجاد ارتباط محیط های مختلف با یکدیگر همچنین ارائه کلیه خدمات سخت افزاری و شبکه های داخلی.
۷٫    نرم افزار جامع مخصوص دامپزشکان:
این نرم افزار حاوی فرم هایی جهت درج اطلاعات فنی و آماری یک مزرعه است که دامپزشکان محترم جهت ویزیت ،کنترل ،تشخیص و تجویز به آنها نیاز دارند. بدین مفهوم که اطلاعات اضافی از قبیل موجودی های انبار و نگهداری تجهیزات و پرسنلی و … از آن حذف گردیده و فقط بحث های آماری و فنی در آن گنجانده شده اند. همچنین امکان نگهداری گزارش ویزیت ، تشخیص و تجویز دامپزشکان در آن دیده شده است و البته اطلاعات مربوط به واکسن ها و داروها نیز همچنان در این ماژول دیده شده است.
لازم به ذکر است که دامپزشکان محترم در مزارعی که از نرم افزار مدیریت مرغانه بهره مندند با متصل کردن نسخه خود به نسخه ی فعال درون مزرعه از ورود اطلاعات معاف خواهند بود و همینطور این ماژول امکان نگهداری اطلاعات ۳ فارم یا ۵ فارم و یا ۱۰ فارم را بسته به نیاز دامپزشکان محترم داراست.
۸٫    نرم افزار مدیریت کارخانه تولید خوراک:
این نرم افزار،نسخه ای وسیع و کارآمد جهت کنترل و مدیریت کلیه قسمتهای کارخانجات تولید خوراک دام و طیور و آبزیان است.
به طور خلاصه این برنامه قسمت های مالی ، انبار ،  فروش ، محاسبه بهای تمام شده ، نگهداری فرمول های متفاوت به همراه محاسبه انرژی و پروتئین برحسب جدول NRC، نگهداری کالای امانی و … را شامل می شود،که کمک بسیار شایانی را به تولیدکنندگان خوراک می نماید.
۹٫    داروخانه:
این نرم افزار جهت داروخانه های دامپزشکی تجهیز گردیده است و امکاناتی از قبیل تعریف کالاها ، تعریف و تشخیص کالاها بر اساس گروه مصرفی (دام ، طیور و …)،ثبت و نگهداری فاکتورهای خرید ، صدور نسخه ی فروش ، نگهداری حساب تامین کنندگان و مشتریان ، گزارش موجودی های انبار و امکان اتصال به حسابداری جامع و همچنین ماژول دریافت و پرداخت و بسیاری امکانات دیگر را داراست.

لازم به ذکر است که این گروه در زمینه های علمی و اطلاع رسانی نیز فعالیت های ارزنده ای را انجام         داده است که در ذیل به اختصار آن ها را معرفی می نماییم:
•    سایت های تخصصی اطلاع رسانی و علمی
شامل مقالات علمی ، آخرین اخبار سیاسی ، علمی ، اقتصادی مرتبط ، تالارهای گفتگو جهت بحث و تبادل نظر فعالان و کارشناسان و دامپزشکان و …
•    برگزاری دوره های آموزشی کاربردی دام و طیور در دانشگاه های پی.تی.سی پلاس هلند و کیپ تاون و نلسون ماندلا در آفریقای جنوبی.

گروه نرم افزاری مرغانه با استعانت به درگاه قادر متعال جهت پیشبرد اهداف خود در آینده نیز همچنان به نوآوری و تلاش مشغول خواهد بود و در این راه از راهنمایی ها و پیشنهادات شما بزرگواران کمال استقبال را کرده و مشتاق همکاری با شما می باشد.

با احترام
گروه نرم افزاری و اطلاع رسانی مرغانه

برترین لینکهای سایت مرغانه