درباره ما

 سایت علمی  Dairy Cattle Center با بهره گیری  از مباحث و مطالب برتر و به روز آموزشی دانشگاه های سطح اول جهان و بکارگیری شیوه ­های نوین آموزش مانند وبینارها، فیلم های آموزش از راه دور،آموزش پادکست (صوتی) و پرزنتیشن های ارائه شده در نشست ها و سمینارهای معتبر جهانی  از زمستان ۱۳۹۴ شروع به فعالیت نمود.این سایت چون کتابخانه ای جامع تمامی مطالب کاربردی و آموزشی را از سراسر جهان گردآوری نموده و شرایطی را فراهم آورده است تا براحتی در دسترس همه متخصصین صنعت گاوشیری در سراسر کشور قرار گیرد. در نگاهی دیگر، گروه علمی Dairy Cattle Center با اتکا به بنیان علمی اعضاء خود و شناخت مناسب از فعالیت­های آموزشی و پژوهشی دانشگاه­های جهان و ایجاد ارتباط با بسیاری از متخصصین مجرب این دانشگاه ها مطالب فوق را گردآوری نموده است .

گروه علمی Dairy Cattle Center  در زمینه تولید محتوای علمی وآموزشی پیشرفته، پیشتاز می باشد و  تمام تلاش خود را در جهت ارائه محصولات علمی پژوهشی به کار برده است. کارایی محصولات علمی و پژوهشی و ترجمه تخصصی اغلب آنها موجب گردیده که بازخوردهای منحصر بفردی از سوی علاقمندان دریافت نماییم.

اهداف و دیدگاه

هدف این مجموعه در دسترس قرار دادن آسان اطلاعات جدید علمی و کاربردی، ارتقاء علمی دانشجویان، بروز رسانی اطلاعات  و آگاهی از شیوه های نوین و کاربردی در صنعت گاو شیری می باشد. تولید محتوای بی نظیر علمی در زمینه دامپروری و دامپزشکی، ترجمه وبینارها و فیلم های آموزشی و  ارائه شیوه های نوین مدیریتی همراه مطمئن صنعت دامپروری ما خواهد بود.

از دیدگاه ما ، یادگیری به زبان و شیوه های نوین آموزشی موجب ارتقاء سریع سطح علمی دانشجویان و بروزرسانی اطلاعات فعالین خواهد شد. هنوز هم در بسیاری از مناطق کشورمان دسترسی به اینگونه اطلاعات بسیار سخت و غیر ممکن بوده  و گام بلند این گروه منجر می شود آینده زیباتری برای صنعت گاوشیری متصور باشیم.این دیدگاه در راستای توسعه، ارتقاء علمی و دسترسی آسان و بی هزینه به اطلاعات خواهد بود. دامپزشکان و متخصصان عزیز کشورمان در نقاط دوردست ایران نیز می بایست به تمام اطلاعات روز دنیا دسترسی داشته باشند و این بسیار دردناک است که گاها یک دانشجو توان تهیه کتاب و فیلم علمی مورد نظرش را نداشته باشد.

 امتیازات و چشم انداز

دسترسی و مشاهده تمام مطالب سایت بسیار آسان و راحت است. مطالب بر اساس بالاترین امتیاز و علاقمندی متخصصین در سراسر جهان، با امکان دسترسی سریع و از راه دور و حتی در کمترین میزان پهنای باند طراحی شده اند.اغلب محصولات فروشگاهی، ترجمه و زیرنویس بوده و مجموعه ای کاملا حرفه ای و کاربردی را فراهم آورده ایم.

ما متناسب با افزایش تعداد کاربرانمان در هر ثانیه در حال رشد و ارتقاء خواهیم بود و همچنین در راستای ترویج موفق علوم دامپزشکی و دامپروری به طور دقیق عملکرد کاربرانمان را تحت نظر قرار می دهیم و نیازها و پیشنهادات ایشان را پایه برنامه ریزی خود قرار دادهو برای به اشتراک گذاشتن داشته های خود با شما شور و اشتیاق خاص داریم.

Dairy Cattle Center یک نام تجاری به ثبت رسیده و انحصاری است.

برترین لینکهای سایت Dairy Cattle Center